دروین سازه

دروین سازه

ارائه دهنده خدمات ساخت درب و پنجره یو پی وی سی

آشنایی بیشتر
طرح تعویض

تعویض در و پنجره قدیمی

بسیاری از افراد تصور اشتباه از تعویض و نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی دارند و به تخریب دیوار، زمان طولانی، گچ بری، رنگ آمیزی و هزینه های آن فکر می کنند.
در صورتی که پنجره قدیمی کیفیت و کارآیی مطلوبی نداشته و موجب هدررفت انرژی و بالا رفتن هزینه های اقتصادی خانواده می شود. در حالی که نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی بدون تخریب انجام پذیر است.
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب و با سرعت بسیار بالا، کمتر از چند ساعت انجام می شود و به طورکلی تعویض پنجره قدیمی به راحتی و ساده است.
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب و تعویض پنجره قدیمی با پنجره UPVC و آلومینیوم احتیاج به مصالح ساختمانی ندارد، چون پنجره به وسیله پیچ و فوم های مخصوص روی فریم پنجره قدیمی نصب می شود.
پنجره قدیمی با فرز بریده شده، پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم توسط پيچ های مخصوص روی فریم یا قاب پنجره قبلی نصب و توسط فوم و چسب مخصوص درزگیری می شود.
برای تعویض و نصب پنجره دوجداره بدون تخریب لنگه ها و شیشه های پنجره قدیمی برداشته شده و فریم دورتا دور پنجره که در دیوار قرار داد، باقی می ماند و پنجره دوجداره یو پی وی سی یا آلومینیومی به فریم پیچ می شود.
برای تعویض و نصب پنجره دوجداره بدون تخریب مراحل اجرا به شکل موازی انجام می شود و به همین دلیل در شرایط سکونت افراد خللی ایجاد نخواهد شد. چون مرحله نصب هر پنجره به سرعت و پس از برش انجام می شود.ایمیل :

doorwin.saze@gmail.com

آدرس :

تهران- آیت الله سعیدی شهرک صنعتی چهاردانگه خیابان 20 خیابان شمس خیابان نفیس پلاک 5

;