دروین سازه

دروین سازه

ارائه دهنده خدمات ساخت درب و پنجره یو پی وی سی

آشنایی بیشتر
معرفی

پروفیلماده اولیه درب و پنجره UPVC از مخفف کلمات Unplasticised Poly Vinyl Choloride تشکیل شده است. این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک طعام بوده و در فرآیند تولید UPVC مواد مختلفی مانند:

پایدارکننده(Stabilizar):
این ماده افزودنی پایدار کننده رنگ و مقاومت حرارتی پروفیل در مقابل تابش نور خورشید و اشعه ماورای بنفش بوده و در براقیت سطح پروفیل نیز موثر است.

تنظیم کننده ضربه(Impact Modifier):
این ماده، مقاومت پروفیل را در مقابل ضربه تنظیم و تثبیت می نماید.

دی اکسید تیتانیوم(Tio2):
این ماده افزودنی برای سفیدی رنگ پروفیل و همچنین مقاوم سازی آن در مقابل اشعه ماورای بنفش بکار برده می شود.

کربنات کلسیم(caco3):
این ماده به عنوان پرکننده(Filler) مورد استفاده می باشد. کربنات کلسیم می بایست روکش شده وبا دانه بندی مناسب استفاده شود. استفاده از نوع نامرغوب این ماده علاوه بر تاثیر نامطلوب بر روی مقاومت الاستیسیته سایر خواص محصول، موجب خورندگی تجهیرات تولد نیز می شود.
بدیهی است که میزان استفاده از مواد PVC و درصد استفاده افزودنی ها و همچنین نوع ماشین آلات میکسینگ و قالبهای تولید پروفیل نقش اساسی در کیفیت پروفیل های UPVCدارد. در کشور ایران پروفیل ویستا بست توانسته است با استفاده از ماشین آلات پیشرفته کاملا اتوماتیک و بهره گیری از کیفیت، برترین تولید کنده گان سیستم میکسینگ شرکت رایملت هنشل و انتقال مواد بدون دخالت نیروی انسانی و بهره گیری از دانش شرکت گراینر اتریش و همچنین برخورداری از بهترین اکسترودرهای موجود در اروپا (کراس مافای آلمان) به بهترین کیفیت براساس استانداردهای اروپایی دست یابد.
نشان کیفیت رال مهمترین استانداردی است که ولید کنندگان پروفیل UPVC می توانند به آن دست یابند. در فروردین ماه 1389 شرکت ویستابست توانست برای تولیدات خود به عنوان اولین شرکت تولید کننده پروفیل UPVC گواهی نامه رال آلمان را مطابق شرایط سخت آب و هوایی با تولید پروفیل گرید A (ضخامت دیواره 3میلی متر) کسب کند.
انوا مقاطع پروفیل upvc در ایران :
1. پروفیل سری 60 (سه چمبر)
2. پروفیل سری 70 (پنج چمبر)
3. پروفیل کشوییایمیل :

doorwin.saze@gmail.com

آدرس :

تهران- آیت الله سعیدی شهرک صنعتی چهاردانگه خیابان 20 خیابان شمس خیابان نفیس پلاک 5

;