دروین سازه

دروین سازه

ارائه دهنده خدمات ساخت درب و پنجره یو پی وی سی

آشنایی بیشتر
معرفی

یراق آلاتدرب UPVC سوئیچ خور
این نوع درب یو پی وی سی در دو طرف دستگیره دارد و قابل قفل شدن به وسیله قفل سوئیچی است. در سوئیچ‌خور مناسب درهای ورودی یا درهایی است که به تراس باز می شود.درب UPVC سرویسى
سرویس از شش در و یراق سرویس تشکیل شده است، در این در به طور متداول، از لولای سه بعدی استفاده می‌شود.
UPVC سرویس برای سرویس بهداشتی و درب حمام استفاده می‌شود و از آن جایی که درهای UPVC از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و رطوبت برخوردار هستند، لذا استفاده از آنها به صورت تمام پنل یا قسمتی شیشه و پنل توصیه می شود.حتی این امکان وجود دارد که در یو پی وی سی سرویس به صورت لمینیت ساخته شوددرب UPVC فرانسوی یا دو لنگه
در فرانسوی، دو باز شو دارد.برای جاهای مناسب است که شما نیاز به یک بازشو بزرگ دارید تا بتوانید لوازم را به راحتی جابه جا کنید.درب UPVC پاخور یا در Threshold
دری است كه فريم آن فاقد پروفیل پائین باشد و به جای پروفیل فریم از پروفیل های آلومینیومی خاص استفاده می شود.درب UPVC تمام پانل
این در برای سرویس بهداشتی، حمام ، موتورخانه مناسب است و در قسمت پایین برای تمیز کردن آسان فریم ندارد.
پنجره UPVC ثابت (FIX)
پنجره. این نوع پنجره ها یکی از پرکاربردترین نوع پنجره های دو جداره می باشد که بدون باز شو است و به دلیل ثابت بودن از یراق آلات در آن استفاده نمی شود و از دیگر مزایای این نوع از پنجره ها ایجاد فضای دید مناسب بدون مزاحمت قاب است و همچنین به خاطر ثابت بودن، عایق بسیار مناسبی در برابر برودت هوا و همچنین گرد و خاک است.
مزایای استفاده از پنجره upvc ثابت:
• ارزان تر بودن در مقایسه با دیگر محصولات، به علت نداشتن یراق آلات و دستگیره ها.
• موثر در کاهش آلودگی صوتی به علت نداشتن درز برای بازشو.
• همچنین عایق بسیار مناسب گرمایشی و سرمایشی به علت نداشتن درز برای بازشو.
• به علت نداشتن فریم اضافی، دید بسیار خوب و مطلوبی را در مکان هایی که مورد استفاده و نصب قرار میگیرد، ایجاد می کند.
• امکان استفاده به عنوان دیواره به علت ثابت بودن این نوع پنجره.

پنجره های تمام فیکس به شکل هایی که در تصاویر می بینید با ابعاد مختلف قابل طراحی هستند.
پنجره UPVC تک حالته
پنجره UPVC تک حالته (Turn)؛ در این نوع پنجره‌ها، یراق در ارتفاع بازشو نصب می‌شود. پنجره UPVC تک حالته از لحاظ میزان عایق بودن در برابر سرما و گرما و آلودگی‌های صوتی با پنجره دو جداره ثابت (فیکس) کاملا مشابه است. تفاوت اصلی این نوع پنجره با پنجره‌های ثابت استفاده از یراق آلات است. در تمامی در و پنجره‌ها اگر لولا سمت راست باشد پنجره راست بازشو است، در غیر این صورت چپ بازشو است. به دلیل استفاده از یراق قیمت این پنجره نسبت به حالت ثابت افزایش می‌یابد. اصولاً پنجره تک حالته را به دلیل عایق نبودن به مشتری پیشنهاد نمی‌دهیم
پنجره UPVC دوحالته
یکی از آب بندترین پنجره‌ها است. در این نوع پنجره‌ها یراق آلات هم در ارتفاع و هم در عرض بازشو، مونتاژ می‌شود. پنجره UPVC دوحالته با توجه به یراق آلاتی که در آن به کار می‌رود از امنیت بالایی برخوردار است. حداکثر میزان بازشو برای این پنجره بو پی وی سی 950mm است که در صورتی که عرض بازشو از این مقدار بیشتر شود باید یراق‌های خاصی مونتاژ شود که همین امر سبب افزایش قیمت و افزایش طول زمان ساخت نسبت به پنجره دو حالته عادی می‌شود. باز و بسته شدن این پنجرها حتی توسط کودکان نیز به راحتی صورت می‌گیرد و ویژگی رگلاژ آسان از دیگر مزایای این پنجره می‌باشد. قابل ذکر است که در این مدل پنجره UPVC یراق چهار طرف باز شو قرار می‌گیرد و همین موضوع باعث عایق بودن این نوع پنجره یو پی وی سی می‌باشد.
جداره یراق را می‌توان با طرح‌های زیر بنا به سلیقه کارفرما و مناسب با محل طراحی کرد.پنجره دو یا سه
در هرکدام از این طرح‌ها مقدار پروفیل مصرفی با یکدیگر فرق دارد.
طرح شماره ۱ ابعاد به دو قسمت مساوی تقسیم شده و یکی از لنگه‌ها بازشو دو حالته است.
طرح شماره ۲ ابعاد به دو قسمت مساوی تقسیم شده و هر دو لنگه بازشو دو حالته است و وسط آن یک مولیون ثابت قراردارد.
طرح شماره ۳ پنجره فرانسوی است به طوری که دستگیره روی لنگه دو حالته قرار می‌گیرد.
طرح شماره ۴ ابعاد به صورتی تقسیم شده است که یک سوم آن بازشو است و قسمت بیشتر آن ثابت (فیکس) در نظر گرفته شده است تا یک منظره زیبا را ارائه دهد.
طرح شماره ۵ از بالا یک کتیبه دارد و در قسمت پایین یکی از لنگه‌ها بازشو دو حالته است.
طرح شماره ۶ از بالا کتیبه دارد و خود کتیبه هم به دو قسمت تقسیم شده است و در پایین یک بازشو لحاظ شده است

پنجره UPVC فرانسوی (FRENCH)
در پنجره فرانسوی دو بازشو وجود دارد و در هنگام باز شدن هر دو لنگه، هیچ گونه ستون و مولینی دیده نمی‌شود. دستگیره، روی بازشو بزرگتر مونتاژ می‌شود و لنگه دیگر بر حسب نیاز با دستگیره مخفی قابل باز و بسته شدن است.

پنجره های فرانسوی در این مدل پنجره هر دو لنگه باز میشود و هیچ قیدی در وسط آن نیست و میتوان یک نمای کلی را دید.پنجره UPVC فولکس واگنی (TILT AND SLIDE)
فولکس واگنی , ابتدا به سمت جلو کشیده میشود و سپس در جهت موازی محور UPVCدر پنجره (Tilt and slide) فولکس واگنی UPVC پنجره حرکت می کند ( حرکت به صورت کشوئی )دراین نوع پنجره از نوار درزگیر اپی دی ام استفاده میشود که با وجود حرکت کشوئی بازشو جزء یکی از آب بندیترین پنجره هاست شاید بتوان تنها عیب این نوع یراق را قیمت بسیار بالای آن نام برد. سیستم فولکس واگنی برای باز شوهای بزرگ انتخاب درستی است و باعث ایجاد فضایی دل انگیزمی شود اصولا این نوع پنجره برای محل هایی که فضای زیادی دارند و میخواهند دید خوبی داشته باشند استفاده میشود.

پنجره های فولکس واگنی با طرح های مختلف به نمایش در آمده و فقط یکی از این پنجره ها هم به صورت Tilt and slide می باشد این مدل پنجره هیچ فضایی را اشغال نمی کند.پنجره UPVC کلنگی (TILT)
پنجره کلگنی یا بازشو سرویسی به دو صورت قابل مونتاژ می باشد.
1- به صورت Fingerpull
پنجره در یک نقطه قفل می شود و فاقد کیپ آب بندی و اسپاتیولت است، ولی شامل بازویی و انگشتی است. به هیچ عنوان این نوع پنجره، آب بند کامل نخواهد بود.
2- پنجره سرویسی با یراق تک حالته و دستگیره پنجره
پنجره هایی هستند که مناسب برای سرویس بهداشتی یا حمام می باشد البته بعضی مواقع در پارکینگ ها هم استفاده می شود.

انواع پنجره upvc کلنگی:
تک حالته : قابلیت باز و بسته شدن پنجره فقط در یک جهت وجود دارد.
دو حالته : قابلیت باز و بسته شدن پنجره در دو جهت وجود دارد.
کشویی : قابلیت باز و بسته شدن پنجره هم به صورت کلنگی وجود دارد و هم به صورت کشویی.
موارد استفاده از پنجره upvc کلنگی:
– سرویس بهداشتی
– حمام
– آشپزخانه
– راه پله هاپنجره UPVC کشویی (SLIDE)
در پنجره کشوئی دو سطح از پزوفیل روی هم می غلتند که برای آب بندی باید از گسگت که باعث استحکام نیز می شود استفاده کرد اما به این علت که هنگام باز وبسته کردن حرکت پنجره به علت اصطکاک بالای این نوع گسگت ها سخت می شود از نوار درزگیر موئی که اب بندی نیست استفاده می شود بنابراین پنجره های کشوئی به هیچ عنوان عایق و آب بندی کامل نمی باشد با توجه به ایرادهای گفته شده این نوع پنجره ها اصولا توصیه نمی شود مگر اینکه کارفرما به آن اصرار داشته باشد.

پنجره های دو یا سه جداره را با یراق میتوان با طرحهای زیر بنا به سلیقه کارفرما و مناسب با محال کارطراحی کرد
قابل ذکر است با توجه به اینکه پنجره های کشویی معمولی عایق صد در صد نیستند ما به شما این نوع پنجره را پیشنهاد نمی دهیم زیرا باعث اتلاف انرژی می شود.
با توجه به توضیحاتی که به کارفرما داده می شود بعضی مواقع کارفرما به دلیل محدودیت جا به دلیل مناسب بودن آن از نظر قیمت از این نوع پنجره استفاده می کند.

ایمیل :

doorwin.saze@gmail.com

آدرس :

تهران- آیت الله سعیدی شهرک صنعتی چهاردانگه خیابان 20 خیابان شمس خیابان نفیس پلاک 5

;